| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 63A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | ISUZU 4JB1TA |
| Δύναμη (πρωταρχική) | 11.5KW/50HZ, 14.6KW/60HZ |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 2 |
| Μετατόπιση (Λ) | 1.651 Λ |