| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 50Α |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V |
| Μηχανή | Μηχανή RAYWIN |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| ταχύτητα | 1500rpm/1800rpm |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| Αριθμός Φάσης | 3 |
|---|---|
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Επίπεδο θορύβου | 72 |
| μετατόπιση | 6.7L |
| Τάξη προστασίας | IP23 |
| Δύναμη εξόδου | 12KW 12,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μεκάλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/ISO14001/CE |
| Ελεγκτής | Deepsea / Smartgen |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος | 130KW/163KVA |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Δύναμη αναμονής | 143KW/179KVA |
| Μηχανή | Κάμινς |
| ποσοστό δύναμης | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Πρότυπο μηχανών | 186FAE |
| Τάση | 230 |
| Εναλλάκτης | επιλογή |
| ποσοστό δύναμης | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Πρότυπο μηχανών | 186FAE |
| Τάση | 230 |
| Εναλλάκτης | επιλογή |
| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 7.0KW/7.5KVA |
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Ποσοστό δύναμης | 7KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | 192F |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλακτικός | Κινεζικό τοπικό εμπορικό σήμα |