| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη εξόδου | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 100KVA/100KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 200A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Perkins / 1104C-44TAG2 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 50Α |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Δύναμη εξόδου | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη νερού |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 20Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |