| Δύναμη εξόδου | 40KW 50KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Deutz |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Δύναμη εξόδου | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KVA σε 200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 6 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 45KVA σε 400KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 6 κύλινδρος |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 10Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Δύναμη εξόδου | 110KW 138KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Τύπο φωτός | 4X400W/αλογονίδιο μετάλλων 4X1000W |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζονται, ενιαίος κύλινδρος, κτύπημα 4 |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |