| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KW/12KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 3 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Μετατόπιση (Λ) | 1.357 Λ |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KVA σε 200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 6 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Μετατόπιση (Λ) | 1.81L σε 11.6L |
| Δύναμη (πρωταρχική) | 11.5KW/50HZ, 14.6KW/60HZ |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 2 |
| Μετατόπιση (Λ) | 1.651 Λ |
| Δύναμη παραγωγής μηχανών | 25kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Isuzu |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 45KVA σε 400KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 6 κύλινδρος |
| Μετατόπιση (Λ) | 4.5 Λ |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |