| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 40KW 50KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP55FWS |
| Δύναμη αναμονής | 44KW 55KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-65D |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 8kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 110kw σε 682kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 6 και 12 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος κυβερνητών | Μηχανικός/ηλεκτρικός |
| Δύναμη δύναμης | 14KW 15,5 KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρική εκκίνηση |
| Κύλινδρο | Δύο κύλινδροι |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |