| Τύπος | Σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Μηχανή | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Εναλλακτικός | Τύπος STAMFORD |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen 6110 |
| Μηχανή | Perkins |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Μηχανή | CUMMINS κατά FPT κατά PERKINS |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Τύπος | Σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Μηχανή | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Εναλλακτικός | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE Η απόφαση της Επιτροπής |
| Πίνακας ελέγχου | Η Επιτροπή διαπίστωσε ότι η Επιτροπή δεν είχε λάβει καμία απόφαση σχετικά με το εν λόγω μέτρο. |
| Τύπος | Σιωπηλός |
|---|---|
| Μηχανή | FPT/CUMMINS/Perkins |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Επίπεδο θορύβου ((7m) | 72dBA |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Μηχανή | UK Perkins |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Τύπος | εμπορευματοκιβώτιο 40ft |
|---|---|
| Μηχανή | Perkins |
| Εναλλακτικός | Τύπος STAMFORD |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Δύναμη εξόδου | 250kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 230V/240V/380V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 12KW 12,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μεκάλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 160kw 200kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 288 |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | Πέρκινς |