| Δύναμη εξόδου | 20kw 25kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 80kVA / 64kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Αρχικό UK perkins 1104A-44TG2 |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Δύναμη εξόδου | 80kVA / 64kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Αρχικό UK perkins 1104A-44TG2 |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 80kVA / 64kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V |
| Μηχανή | Αρχικό UK perkins 1104A-44TG2 |
| Εναλλακτικός | Αρχικός γεννήτης Stamford |
| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 650kva/520kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/380V,127/220V |
| Μηχανή | Αρχικό Perkins /2806A-E18TAG2 |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Δύναμη εξόδου | 280kw 350kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Perkins/2206C-E13TAG2 |
| Εναλλακτικός | Stamford |
| Μάρκα κινητήρα | Πέρκινς |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 24KW 30KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP33PS |
| Δύναμη αναμονής | 26KW 33KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 1103a-33g |
| Δύναμη εξόδου | 160kw 200kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |