| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20KVA/22KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 40Α |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | CUMMINS /4B3.9-G1 |
| Δύναμη εξόδου | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| ΑΤΣ | Προαιρετικό |
| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένο |
| Μετατόπιση (Λ) | 15.2 |
| Μοντέλο κινητήρα | 1106Α-70TAG2 |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 2100 κιλά |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8 |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 270 λίτρα |
| Δύναμη εξόδου | 80KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V,230V/400V,240V/415V |
| Μηχανή | PERKINS (προαιρετική FAWDE/FPT/CUMMINS) |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Fuel | Diesel |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Κατηγορία ισχύος | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 88KVA/70KW |
| Μηχανή | UK Perkins |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 720A |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | UK Perkins 2506C-E15TAG2 |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |