| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 180A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 2KW το /2 KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 5A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 178F |
| Κύρια στοιχεία | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ | 50 έως 100 μ ³ |
| Ονομαστική ισχύς | 2.8, 4, 6.3KW |
| κινητήρας | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| μοντέλο | PD12EW |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| AMPS | 300 |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Τάση | 120/220/240 |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Φάση | Μονοφασικοί |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 63A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | ISUZU 4JB1TA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 180A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| μοντέλο | PD50 (80/100) Δ (Ε) |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8 |
| ανώτατη αναρρόφηση (μ) | 8m |
| Πρότυπο μηχανών | 170F (E)/178F (E)/186FA (E) |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 36.9A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192fb/p-ε |
| κινητήρα | Επικαιροποιημένη συσκευή γεννήτριας κινητήρα |
|---|---|
| Εναλλάκτης | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |