| Model | PF-FW33 |
|---|---|
| Power Range | 20kW-220kW |
| Fuel System | PB In-line Pump |
| Alternator Brand | Stanford |
| Fuel | Diesel |
| Κατηγορία ισχύος | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 440KW/550KVA |
| Μηχανή | Αρχική USA Cummins |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / Λέορι Σόμερ |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10kva σε 100kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM-1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 2 κύλινδρος/4 κύλινδρος/6 4 κτύπημα |
| Τύπος κυβερνητών | Μηχανικός/ηλεκτρονικός |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz / 60Hz |
| Τρέχων | 144A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / 6BT5.9-G1 |
| Δύναμη εξόδου | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Ελεγκτής | Deepsea, Smartgen, Harsen για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550kVA / 440kW |
| Μηχανή | Κούμινς κινητήρας ντίζελ KTA19-G4 |
| Εναλλακτικός | Stamford |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 80 kW/100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 144A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / 6BT5.9-G1 |
| Καθορισμένο πρότυπο | GP1238CCS |
|---|---|
| Πρωταθλήματα σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 900kW 1125KVA |
| Σε κατάσταση αναμονής σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 990kW 1238KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 230/400V 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα | Κάμινς |
| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins 4008TAG2A |
| Εναλλακτικός | Stamford/ Mecc Alte |
| Τύπος γεννήτριας | 40 πόδια Κεραμίδα δοχείου |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Cummins KTA38-G5 |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Stamford |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Θάλασσα καυσίμου | 1000 λίτρα |