| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 36A |
| Τετάρτη | 220/380V,230/240V |
| Μηχανή | Μηχανή Cummins/ 4B3.9-G1 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188F |
| Κατηγορία ισχύος | 20kVA/16kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 22KVA/ /18KW |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ Cummins 4B3.9-G1 |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DEEPSEA / SMARTGEN / HARSEEN |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kva έως 200kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 22kva έως 220kva |
| Τρέχων | 50A έως 500A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Foton Lovol |
| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50hz |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Κάμινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Τύπος γεννήτριας | 40 πόδια Κεραμίδα δοχείου |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Cummins KTA50-GS8 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC ALTE |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Θάλασσα καυσίμου | 6 ώρες με 100% φόρτιση |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τρέχων | 57.6A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7000W το /7000KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 25-200kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | ΡΙΚΑΡΔΟ |