| Δύναμη εξόδου | 10kva σε 80kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Αρχική ισχύς UK perkins |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Κατηγορία ισχύος | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας WUXI / Wandi |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Κατηγορία ισχύος | 100KW/125KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | KVA 110KW/138 |
| Μηχανή | FONTON / LOVOL |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kva έως 200kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 22kva έως 220kva |
| Τρέχων | 50A έως 500A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Foton Lovol |
| Δύναμη εξόδου | 2000KVA /1600KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 24kW / 30kVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 26KW / 33 KVA |
| Μηχανή | FONTON / LOVOL |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Δύναμη εξόδου | 640KW 800KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Perkins/4006-23TAG3A |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Αριθμό μοντέλου | GPE2V80 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δίδυμο σε V, τετραχρονικό, ψυγμένο με νερό |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 12KW ((16.32HP)/3000 14KW ((19.0HP)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 12.5KW ((17.0HP)/3000 14.5KW ((20.0HP)/36000 |
| Αριθμό μοντέλου | GPE292F |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δύο κυλίνδροι, τετραχρονη, με ψύξη αέρα |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς (kw) (Hp) | 14(19.0)/3000 15.5(21.0)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 15(20.5)/3000 16(22.0)/36000 |
| Αριθμό μοντέλου | GPE2V88F |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Δίδυμο σε V, τετραχρονικό, ψύξη αέρα |
| Καύσιμο | Ντίζελ |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |