| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 30kw σε 200kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 2500RPM-3000RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | κύλινδρος 4 κύλινδρος/6 4 κτύπημα |
| Τύπος κυβερνητών | Μηχανικός/ηλεκτρονικός |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 100KVA το /125KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM -1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος κυβερνητών | Μηχανική |
| Δύναμη παραγωγής μηχανών | 25kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Isuzu |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KVA σε 200KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 1500RPM το /1800RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 4 κύλινδρος 6 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Μετατόπιση (Λ) | 1.81L σε 11.6L |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Δύναμη παραγωγής μηχανών | 28KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Isuzu |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7.6KW/8,2 KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα | 3000RPM το /3600RPM |
| Τύπος κυλίνδρων | 1 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Τύπος έναρξης | Ηλεκτρική/έναρξη χεριών |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 70,6 kW / 8,2 kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Start Method | Electric Start,12VDC |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Insulation Class | H |
| Genset Structure | SILENT |
| Alternator | Stamford |
| Power Factor | 0.8 |
|---|---|
| Runtimeatfullload | 8 Hours |
| Rated Speed | 3000r/min |
| Controller | Deepsea, Smartgen, Harsen For Optional |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |