| Σχήμα | PL-8000T |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8 |
| Τάξη προστασίας | IP23 |
| Αριθμός φάσης | 3 |
| Τύπος κινητήρα | Αερόψυκτο κτύπημα 4 |
|---|---|
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 3.6kw ((50hz) /3.9kw ((60kz) |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000rpm/3600rpm |
| Τύπος διαχειριστή | Μηχανική / Ηλεκτρονική |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |