| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5500W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Τύπος/εφεδρεία γεννητριών) | Silent.type |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 19.57A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη παραγωγής (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE/Chinese μηχανή |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5500W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.3KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 190A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 1 κύλινδρος 4 μηχανή κτυπήματος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 2KW το /2 KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 5A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 178F |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KVA/7.7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KVA/7.5KVA |
|---|---|
| συχνότητα | 50/60Hz |
| τρέχων | 24A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή | 192FAE |