| Δύναμη εξόδου | 20-80KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Εφεδρική δύναμη | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, δροσισμένη μηχανή diesel 2 κυλίνδρων αέρας |
| Ισχύς | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| κινητήρας γεννήτριας γεννήτριας γεννήτριας γεννήτριας γεννήτριας | Stamford |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες με 100% φόρτιση |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| μοντέλο | PD12ST |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| 10kva τύπος γεννητριών | Φορητός/Soundproof σιωπηλός τύπος |
| 10kva εξουσιοδότηση γεννητριών | 12 ώρες Months/1000 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/8kva genset |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 32A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 198F, 1 κύλινδρος, 4 κτυπήστε, μηχανή diesel |
| Τύπος γεννήτριας 10kva | Μεταφορτωτής / Αισθητός τύπος |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες / 1 έτος |
| Αρχικό σύστημα | 12V Ηλεκτρική εκκίνηση |
| Φάση | Μία φάση |
| Μέθοδος ψύξης | αέρας που δροσίζεται |
| AMPS | 300 |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Τάση | 120/220/240 |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Φάση | Μονοφασικοί |
| Εκτιμημένη συχνότητα (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση (β) | 230 120/240 230/400v 277/480V (εξαρτηθείτε) |
| Εκτιμημένη δύναμη παραγωγής (KW) | 5.2 5,7 |
| Ανώτατη δύναμη (KW) | 5.7 6,2 |
| Αριθμός φάσης | Ενιαία φάση ή τριφασικός |
| Τύπος γεννήτριας 10kva | Μεταφορτωτής / Αισθητός τύπος |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες / 1 έτος |
| Αρχικό σύστημα | ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝΑΡΞΗ |
| Φάση | Μία φάση |
| Μέθοδος ψύξης | αέρας που δροσίζεται |