| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ικανότητα συγκόλλησης | 190A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | γεννήτρια 8000w portbale |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 32A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 198F, ενιαίος κύλινδρος, κτύπημα 4 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6000w |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188F δροσισμένη αέρας μηχανή diesel |
| Εκτιμημένη συχνότητα (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση (β) | 230 120/240 230/400v 277/480v (εξαρτάται) |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 6/7 |
| Ανώτατη δύναμη (KW) | 7.0/7.5 |
| Αριθμός Φάσης | ενιαία φάση ή τριφασικός |
| μοντέλο | PD12EW |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188F |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA το /5.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE μηχανή diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |