| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Σχήμα | GD10ET |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Τάξη προστασίας | IP23 |
| Αριθμός Φάσης | 3 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Εφεδρική δύναμη | 6.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE, 1 δροσισμένη μηχανή diesel κυλίνδρων αέρας |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Structure | Open/Silent/Container |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 8kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα | 3000 στροφές / 3600 στροφές / λεπτό |
| Τύπος κυλίνδρου | 1 κύλινδρο 4 ροών |
| Τύπος εκκίνησης | Ηλεκτρική / χειροκίνητη εκκίνηση |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη εξόδου | 10KW/11KVA |
|---|---|
| Μηχανή | 292F |
| Εναλλακτικός | 100% χαλκό, χωρίς βούρτσα, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/ISO14001/CE |