| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KVA/7.7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE καύσιμα diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή diesel | 292, κύλινδρος 2 στη γραμμή, 4 κτυπούν, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6000w |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188F δροσισμένη αέρας μηχανή diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 190A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 1 κύλινδρος 4 μηχανή κτυπήματος, δύναμη diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 27A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188F, αέρας που δροσίζεται, δύναμη diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή diesel | 292, κύλινδρος 2 στη γραμμή, 4 κτυπούν, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητα | 50/60Hz |
| τρέχων | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή | Κτύπημα PowerFriend 188FAE 4 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 2.7KW/3KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 6A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 178F |