| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE, 1 κύλινδρος, μηχανή diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7kw/7kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 32A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192F, 1 κύλινδρος, 4 κτυπήστε, αέρας που δροσίζεται |
| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse genset |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | PowerFriend/188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 4.5KVA το /4.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186FAE |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7000W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE, ενιαία φάση, 4 κτυπήστε, δύναμη diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7000W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE, ενιαία φάση, 4 κτυπήστε, δύναμη diesel |
| Τύπος μηχανών | 186FAE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 5.2KW 5.7KVA |
| Πρότυπο Genset | PD7500ES |
| Εφεδρική δύναμη | 5.7KW 6.2KVA |
| Τύπος δομών | Ο ενιαίος κύλινδρος, 4 κτυπά, άμεσος-εγχυσμένος |