| Σχήμα | GP413FWS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Σχήμα | GP55FWS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.3KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 178FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KVA/7.7KVA |
|---|---|
| συχνότητα | 50/60Hz |
| τρέχων | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή | PowerFriend/192FAE |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 20Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186/188 FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 3kva σε 7kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
|---|---|
| Αριθμός φάσης | Μονοφασικοί |
| Άντεξε * το κτύπημα | 86x72 |
| Μετατόπιση μιλ. | 418 |
| Σύστημα λίπανσης | Πίεση που καταβρέχεται |