| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Κινεζικά |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 3KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 178F |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη εξόδου | 200kw 250kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 25 KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | KOFO, FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 50kw 63kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| μοντέλο | PD6500T |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| Σύστημα ψύξεως | αερόψυξη |
| Δύναμη (εφεδρική) | 10KW/10KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 42A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή diesel | 292, κύλινδρος 2 στη γραμμή |
| Δύναμη εξόδου | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188F |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| ονομαστική ισχύς | 320kw/400kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 576A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Euro Italy FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) |