| 10kva τύπος γεννητριών | Ανοικτός τύπος |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μήνες/1 έτος |
| Αρχικό σύστημα | Ηλεκτρική έναρξη |
| Φάση | Μονοφασικοί |
| Η μέθοδος ψύξης | Αέρας που δροσίζεται |
| Τύπος | Ανοικτός τύπος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα μηχανών | κινεζική μηχανή |
| χρόνος εγγύησης | 12 ώρες Months/1000 |
| Κρύα μέθοδος | αερόψυξη |
| Ελεγκτής | Ηλεκτρική έναρξη |
| Structure | Open/Silent/Container |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Export Markets | Global |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Warranty | 1-2 Years |
| Output Power | 20KW 25KVA |
|---|---|
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Weight | 6200kg |
| Installation Method | Fixed |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Genset Type | Trailer Type |
|---|---|
| Installation Method | Fixed |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Engine Brand | Doosan |
| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
| Ισχύς | 1.7kW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186F |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 192FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |