| Όνομα Προϊόντος | Diesel Generator |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 4.5KW 5KVA |
| Πρότυπο Genset | PD6500ES |
| Εφεδρική δύναμη | 5KW 5.5KVA |
| Τύπος μηχανών | 186FAE |
| ονομαστική ισχύς | 50 kW έως 300 kW |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 55 έως 330 kW |
| κινητήρα | Μηχανή diesel YUCHAI |
| Εναλλάκτης | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse genset |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | PowerFriend/188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Σχήμα | GD10TS |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8/1 |
| Τάξη μόνωσης | H |
| Τάξη προστασίας | IP23 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | IF188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Μέγεθος | 20ft |
|---|---|
| κινητήρα | MTU ή CUMMINS |
| Εναλλάκτης | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE Η απόφαση της Επιτροπής |
| Πίνακας ελέγχου | Μεγάλα θαλάσσια βάθη |
| Μέθοδος ψύξης | Water-cooled |
| Πιστοποιητικό | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Τύπος | Αέρας που δροσίζεται |
| Θόρυβος (7m) DB (Α) | 88 |
| Όνομα Προϊόντος | Γεννήτρια συγκόλλησης |