| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 22.7A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη εξόδου | 20kw 25kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220v - 690v προαιρετικός |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW/7.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 22.7A |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |
| Όνομα προϊόντων | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 11 11,5 (Kw/Kva) |
| Πρότυπο Genset | PD15ST |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μηχανών | 2 ο κύλινδρος, 4 κτυπά, αερόψυκτος |
| Πρότυπο μηχανών | 292F |
| Όνομα προϊόντων | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 12 12 (Kw/Kva) |
| Πρότυπο Genset | PD15ST |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μηχανών | 2 ο κύλινδρος, 4 κτυπά, αερόψυκτος |
| Πρότυπο μηχανών | 292F |