| Τύπος γεννητριών | Φορητός/Homeuse genset |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | PowerFriend/188FAGE |
| Καθαρό βάρος | 170kg |
| Εγγύηση | 12 ώρες Months/1000 |
| Συντελεστής ισχύος | 1 |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186FAE |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KW/5.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα, 1 κύλινδρος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | Κτύπημα PowerFriend 188FAE 4 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 10Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 186/188 FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 |
| Ισχύς | 5kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Κινεζικά |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Ισχύς | 6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |