| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Όνομα Προϊόντος | Diesel Generator |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 11 11,5 (Kw/Kva) |
| Πρότυπο Genset | PD15st |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μηχανών | 2 ο κύλινδρος, 4 κτυπά, αερόψυκτος |
| Πρότυπο μηχανών | 292F |
| Όνομα προϊόντων | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 11kw 12kva |
| Πρότυπο Genset | PD15ST3 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μηχανών | 2 ο κύλινδρος, 4 κτυπά, αερόψυκτος |
| Πρότυπο μηχανών | 292F |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/8kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 32A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 198F, 1 κύλινδρος, 4 κτυπήστε, μηχανή diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 αέρας μηχανών diesel που δροσίζεται |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 27A |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 188FAE 4 στροφές |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5KVA το /5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |