| Ισχύς | 7kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 198FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητα | 50/60Hz |
| τρέχων | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 κτύπημα |
| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 7.0KW/7.5KVA |
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 36.9A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192fb/p-ε |
| Δύναμη (πρωταρχική) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220V |
| κινητήρας | 292, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |
| Τύπος γεννήτριας | Ησυχία. Ανοίξτε. |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 5.0KW 5,5KVA |
| Μηχανή | 188FAGE |
| Τύπος δομής | Μονόκύλινδρο, με επένδυση 4 ροών, άμεση ένεση |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Όνομα Προϊόντος | Diesel Generator |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 11/14 12/15 (Kw/Kva) |
| Εφεδρική δύναμη | 12/15 12.5/16 (Kw/Kva) |
| Πρότυπο Genset | PD15ST3 |
| Πρότυπο μηχανών | 292F |
| Τύπος κινητήρα γεννήτριας 5kva | Μεταφορτωτής ήσυχος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό κινητήρα γεννήτριας 5kva | CE/ISO9001 |
| 5kva γεννήτρια κινητήρα Χρώμα | Απαίτηση πελατών |
| Εγγύηση 5kva κινητήρα γεννήτριας | 12 ώρες Months/1000 |
| Επιλογές | Λογότυπο πελάτη |