| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAGE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8kw/10kva |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V88, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων |
| Δύναμη εξόδου | 5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | 188FAE |
| Εναλλακτικός | 100% χαλκό |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Ισχύς | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | 188FAE |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ικανότητα συγκόλλησης | 30A-300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 μηχανή diesel 2 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ικανότητα συγκόλλησης | 30A-300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 μηχανή diesel 2 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Δύναμη παραγωγής (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE/Chinese μηχανή |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 13KW/13KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 54A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V92, μηχανή diesel 2 κυλίνδρων, αέρας που δροσίζεται |