| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 20Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |
| Δύναμη εξόδου | 50KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 26A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE 4 κτύπημα |
| μοντέλο | PD6500T |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| Σύστημα ψύξεως | αερόψυξη |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 20Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 στροφές |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 27A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE 4 κτύπημα |