| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7KW το /7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Σχήμα | GP550CCS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Σχήμα | GP550CCS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 180A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 35A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή diesel | 292, κύλινδρος 2 στη γραμμή, 4 κτυπούν, αέρας που δροσίζεται |
| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 7.0KW/7.5KVA |
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/ISO14001/CE |
| μοντέλο | PD50 (80/100) Δ (Ε) |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8 |
| ανώτατη αναρρόφηση (μ) | 8m |
| Πρότυπο μηχανών | 170F (E)/178F (E)/186FA (E) |
| Ποσοστό δύναμης | 7KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | 192F |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλακτικός | Κινεζικό τοπικό εμπορικό σήμα |
| Κύρια στοιχεία | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ | 50 έως 100 μ ³ |
| Ονομαστική ισχύς | 2.8, 4, 6.3KW |
| κινητήρας | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |