| ποσοστό δύναμης | 10KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| κινητήρας | PowerFriend 292F |
| Τάση | 230/400 |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| κινητήρα | Επικαιροποιημένη συσκευή γεννήτριας κινητήρα |
|---|---|
| Εναλλάκτης | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, νερό που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7000W το /7000KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |
| Τύπο φωτός | 4X1000W/αλογονίδιο μετάλλων 4x400w |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X400W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X1000W/αλογονίδιο μετάλλων 4x400w |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | η δύναμη diesel, νερό, Kubota |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Τύπο φωτός | 4X1000W αλογονίδιο μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | δύναμη diesel, αέρας 186FA που δροσίζεται, |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |