| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50hz |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Κάμινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Τύπος γεννήτριας | 40 πόδια Κεραμίδα δοχείου |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Cummins KTA50-GS8 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC ALTE |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Θάλασσα καυσίμου | 6 ώρες με 100% φόρτιση |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 100KVA/80KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 110kVA / 88kW |
| Τρέχων | 200A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Φωτόν Lovol 1006TG2A |