| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τρέχων | 57.6A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Μάρκα κινητήρα | Κάμινς |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 500KW 625KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP688CCS |
| Δύναμη αναμονής | 550KW 688KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | Ktaa19-g6a |
| Δύναμη εξόδου | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Πέρκινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Τύπος γεννήτριας | 40 πόδια Κεραμίδα δοχείου |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Cummins KTA38-G5 |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Stamford |
| Ελεγκτής | DEEPSEA 7320 |
| Θάλασσα καυσίμου | 1000 λίτρα |
| Κατηγορία ισχύος | 100KW/125KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | KVA 110KW/138 |
| Μηχανή | FONTON / LOVOL |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| ονομαστική ισχύς | 60kW / 75kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 108A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Euro Italy FPT/ (κατασκευασμένο στην ΙΤΑΛΙΑ) |
| ονομαστική ισχύς | 220KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 396Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ C87TE1D |
| Καθορισμένο πρότυπο | GP1238CCS |
|---|---|
| Πρωταθλήματα σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 900kW 1125KVA |
| Σε κατάσταση αναμονής σε 50HZ, 40°C περιβάλλοντος | 990kW 1238KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 230/400V 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα | Κάμινς |
| Δύναμη εξόδου | 10kva σε 80kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Αρχική ισχύς UK perkins |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Δύναμη εξόδου | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/400V 230/430 240/415 προαιρετικά |
| Μηχανή | Αρχικό UK Perkins 4008TAG2A |
| Εναλλακτικός | Stamford/ Mecc Alte |