| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 40KW 50KVA |
| Πρότυπο GENSET | GP55FWS |
| Δύναμη αναμονής | 44KW 55KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-65D |
| Κατηγορία ισχύος | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 440KW/550KVA |
| Μηχανή | Αρχική USA Cummins |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / Λέορι Σόμερ |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Start Method | Electric Start,12VDC |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Insulation Class | H |
| Genset Structure | SILENT |
| Alternator | Stamford |
| Output | AC Three Phase |
|---|---|
| Coolingsystem | Water-cooled |
| Alternator Brand | STAMFORD / PI144E |
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Power Factor | 0.8 |
| Power Output | 100KW |
|---|---|
| Rated Speed | 3000r/min |
| Power Factor | 0.8 |
| Alternator Brand | STAMFORD / PI144E |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
| Power Output | 100KW |
|---|---|
| Rated Currency | 144A |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Coolingsystem | Water-cooled |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
|---|---|
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Rated Speed | 3000r/min |
| Rated Currency | 144A |
| Runtimeatfullload | 8 Hours |
| Κατηγορία ισχύος | 24kW / 30kVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 26KW / 33 KVA |
| Μηχανή | FONTON / LOVOL |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| ονομαστική ισχύς | 40kw/50kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 72A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7000W το /7000KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 15A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE |