| Δύναμη εξόδου | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Ελεγκτής | Deepsea, Smartgen, Harsen για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας WUXI / Wandi |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Στάμφορντ / Μεκ Άλτε |
| Ισχύς | 17kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | Κινεζικό FAWDE/Xichai |
| Τύπος Genset | Ανοικτός τύπος, σιωπηλός τύπος |
| Ισχύς | 22kw - 112kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τάση | 220v - 690v προαιρετικός |
| κινητήρας | LOVOL |
| Εναλλάκτης | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, μαραθώνιος, Wattek για προαιρετικό |
| Δύναμη εξόδου | 640KW 800KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Perkins/4006-23TAG3A |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Πέρκινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kva έως 200kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 22kva έως 220kva |
| Τρέχων | 50A έως 500A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Foton Lovol |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kva έως 200kva |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 22kva έως 220kva |
| Τρέχων | 50A έως 500A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Ντίζελ κινητήρας Foton Lovol |
| Δύναμη εξόδου | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |