| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 540Α |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / NTA855-G7 |
| ονομαστική ισχύς | 320kw/400kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 576A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | Euro Italy FPT/ (ΙΤΑΛΙΑ) |
| ονομαστική ισχύς | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 108A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 3KVA/3.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ικανότητα συγκόλλησης | 30A-300A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 2V86 μηχανή diesel 2 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Δύναμη εξόδου | 48KW 60KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Πέρκινς |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 20kw 25kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Εκτιμημένη συχνότητα (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση (β) | 230 120/240 230/400v 277/480v (εξαρτάται) |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 6/7 |
| Ανώτατη δύναμη (KW) | 7.0/7.5 |
| Αριθμός Φάσης | ενιαία φάση ή τριφασικός |
| Εκτιμημένη συχνότητα (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση (β) | 230 120/240 230/400v 277/480V (εξαρτηθείτε) |
| Εκτιμημένη δύναμη παραγωγής (KW) | 5.2 5,7 |
| Ανώτατη δύναμη (KW) | 5.7 6,2 |
| Αριθμός φάσης | Ενιαία φάση ή τριφασικός |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 5.5KVA / 11KVA / 17KVA / 22KVA / 33KVA |
| Τρέχων | 10Α-60 |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Κινεζικός κινητήρας KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα | 1500rpm/1800rpm |
| ΑΤΣ | Προαιρετικό |