| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 54A |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | Ο κινητήρας FAW XICHAI / 4DX22-50D |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 190A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 1 κύλινδρος 4 μηχανή κτυπήματος, δύναμη diesel |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE, 1 κύλινδρος, ηλεκτρική μηχανή |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 4.5KVA το /4.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 4.5KVA το /4.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τρέχων | 180 Amps |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | καμίνες 6btaa5.9-g2 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 1 κύλινδρος 4 κτύπημα |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 64KW/80KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 115 Ampère |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | Cummins 6BT5.9-G1 |