| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/ISO14001/CE |
| Ονομαστική ισχύς | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 7.0KW/7.5KVA |
| κινητήρας | 192FAGE |
| Εναλλάκτης | 100% χαλκός, αβούρτσιστος, με AVR |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| ονομαστική ισχύς | 40kW / 50kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 72A |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Δύναμη εξόδου | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | YangDong, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Σχήμα | GP440FPS |
|---|---|
| Πρωταρχικός | 320KW 400KVA |
| Εφεδρικός | 352KW 440KVA |
| Ονομαστική ισχύς παραγωγής Gen-set | 220/380V 50HZ |
| Μέγεθος (L × W × H) mm | 4800x1400x2230 χιλιοστά |
| ποσοστό δύναμης | 5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Πρότυπο μηχανών | 186FAE |
| Τάση | 230 |
| Εναλλάκτης | επιλογή |
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
|---|---|
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Power Range | 20kW-220kW |
| Alternator Brand | Stanford |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 50kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | Ανάλογα με τη δύναμη |
| Τάση | 220v-440v |
| κινητήρας | Cummins - 4BTA3.9 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE, 1 κύλινδρος, μηχανή diesel |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 150kw/188kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | Αξιολόγηση των επιβατών |