| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 360Α |
| Τετάρτη | 220V/380V, 230V/400V |
| Μηχανή | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Μηχανή | Cummins / 4BT3.9-G2 |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Επίπεδο θορύβου | 65dBA@7m |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5500W |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρώτο) | 2000KVA/1600KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | 2880Α |
| Τετάρτη | 220/380V, 240V, 400V |
| Μηχανή | Περκινς-4016TAG2A |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 190A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 1 κύλινδρος 4 μηχανή κτυπήματος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5000W/5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 50Α |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V |
| Μηχανή | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 2KW το /2 KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 5A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 178F |
| Εφεδρική δύναμη | 6.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE, 1 δροσισμένη μηχανή diesel κυλίνδρων αέρας |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 500kVA 400kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550kVA 440KW |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | DCEC/CCEC/USA Cummins |