| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kw σε 8kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα, αέρας που δροσίζεται, 1 κύλινδρος |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα, αέρας που δροσίζεται, 1 κύλινδρος |
| AMPS | 300 |
|---|---|
| συχνότητας | 50HZ/60HZ |
| Τάση | 120/220/240 |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Φάση | Μονοφασικοί |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | ΡΙΚΑΡΔΟ |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 63A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | ISUZU 4JB1TA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 27A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6KVA/6.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE 4 κτύπημα |