| μοντέλο | PD12EW |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 6.5KVA/7KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 188FAE |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA/6KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 180A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FA |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| μοντέλο | PD6500T |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| Σύστημα ψύξεως | αερόψυξη |
| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Cooling System | Water-cooled |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Conditions Of Use | Land Use |
| Engine Brand | Cummins |
| Alternator | Stamford |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5.5KVA το /5.5KW |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 10A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE μηχανή diesel |