| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητα | 50/60Hz |
| τρέχων | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 25KVA - 150KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 50A-300A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | FOTON LOVOL |
| μοντέλο | PD50 (80/100) Δ (Ε) |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8 |
| ανώτατη αναρρόφηση (μ) | 8m |
| Πρότυπο μηχανών | 170F (E)/178F (E)/186FA (E) |
| Κύρια στοιχεία | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ | 50 έως 100 μ ³ |
| Ονομαστική ισχύς | 2.8, 4, 6.3KW |
| κινητήρας | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Εναλλάκτης | Χαλκός 100% |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 8.5KVA |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 36.9A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192fb/p-ε |