| κινητήρας | 2V80 |
|---|---|
| Θόλος | Έξοχος σιωπηλός |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Πιστοποιητικά | CE, ISO |
| Προαιρετικό | ATS |
| κινητήρας | 2V80 |
|---|---|
| Θόλος | Έξοχος σιωπηλός |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Πιστοποιητικά | CE, ISO |
| Προαιρετικό | ATS |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 7kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 26A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 192FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| μοντέλο | PD12ST |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| 10kva τύπος γεννητριών | Φορητός/Soundproof σιωπηλός τύπος |
| 10kva εξουσιοδότηση γεννητριών | 12 ώρες Months/1000 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| μοντέλο | PD6500T |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Αρχική μέθοδος | μηχανικός ή ηλεκτρονικός |
| Χρώμα | Εξαρτάται από |
| Σύστημα ψύξεως | αερόψυξη |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |
| Δύναμη (πρωταρχική/εφεδρική) | 5kva/5kw |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τρέχουσα | 20A |
| Τάση | 220/230/240V |
| κινητήρας | 186FAE 4 κτύπημα |