| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | ISUZU |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | ISUZU |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | Ιαπωνία ISUZU |
| Πρότυπο GENSET | GP66DCS |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Cummins |
| Πρωταρχική δύναμη | 48kW / 60kVA |
| Εφεδρική δύναμη | 53kW / 66kVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4BTA3.9-G2 |
| Πρότυπο GENSET | GP110DCS |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Cummins |
| Πρωταρχική δύναμη | 80kW / 100kVA |
| Εφεδρική δύναμη | 88kW / 110kVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 6BT5.9-G1 |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | Ιαπωνία ISUZU |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 25-200kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-690V |
| Μηχανή | RICARDO |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kW / 25kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 38A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | Ιαπωνία ISUZU 4JB1 |
| Μηχανή | CUMMINS/FPT |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Τύπος | Σιωπηλός |
|---|---|
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Τύπος STAMFORD |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen 6110 |
| Εγγύηση | 12 μήνες / 1 έτος |