| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Μέγεθος | 40ft |
|---|---|
| κινητήρα | MTU ή CUMMINS |
| Εναλλάκτης | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATHON/MECCALTE Η απόφαση της Επιτροπής |
| Πίνακας ελέγχου | Μεγάλα θαλάσσια βάθη |
| Μέθοδος ψύξης | Water-cooled |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | Ανάλογα με την ισχύ |
| Τετάρτη | 220V-480V |
| Μηχανή | ISUZU |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kW / 25kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 38A |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | Ιαπωνία KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Δύναμη δύναμης | 500kVA 400kW |
|---|---|
| Frenquency | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220v-690v για να διαλέξετε |
| Μηχανή | ΗΠΑ Cummins |
| Εναλλακτικός | Μαραθώνιος |
| Πρότυπο GENSET | GP-FW22 |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 16KW 20KVA |
| Εφεδρική δύναμη | 17.6KW 22KVA |
| συχνότητα | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Πρότυπο GENSET | GP-FW33 |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 24KW 30KVA |
| Εφεδρική δύναμη | 26KW 33KVA |
| Φάση & καλώδια | 4 κύλινδροι, ψύξη με νερό |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 16KW 20KVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DW91-29D |
| Δύναμη αναμονής | 17.6KW 22KVA |
| Πρότυπο εναλλακτών | STAMFORD / PI 144D |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 20kW / 25kVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 50Α |
| Τετάρτη | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Μηχανή | Isuzu 4jb1 |