| Σχήμα | GP413FWS |
|---|---|
| πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Παράγοντας ισχύος | 0,8 |
| Αρχική μέθοδος | Μηχανικά ή ηλεκτρονικά |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 50KVA |
|---|---|
| συχνότητα | 50Hz |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλάκτης | Stamford |
| Αριθμό μοντέλου | GP55FWS |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (KW) | 40kw 50kva |
| Μέγιστη ισχύς (kw) (Hp) | 44KW 55KVA |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Ετικέτα εναλλάκτη | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |
| Κατηγορία ισχύος | 48kW / 60kVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 53 KVA/ 66 KVA |
| Μηχανή | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Τύπος | Σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Μηχανή | FPT |
| Εναλλακτικός | Τύπος STAMFORD |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen 6110 |
| Ποσοστό δύναμης | 30KVA |
|---|---|
| συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα | Κ4102DS |
| Τετάρτη | 230/400 |
| Εναλλάκτης | επιλογή |
| Πρότυπο GENSET | GP-FW55 |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη | 40kw 50kva |
| Εφεδρική δύναμη | 44KW 55KVA |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX22-65D |
| Σύστημα ψύξης | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Θάλασσα καυσίμου | 8 ώρες σε λειτουργία |
| Κύρια ταχύτητα | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Όροι χρήσης | Χρησιμοποίηση γης |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τρέχων | 200A |
| Τετάρτη | 220/380V |
| Μηχανή | Cummins / 6BT5.9-G2 |
| Cooling System | Air/Water |
|---|---|
| Voltage | 400V/230V/110V |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |