| Κατηγορία ισχύος | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550 kW/688kva |
| Μηχανή | Αρχική USA Cummins |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / Λέορι Σόμερ |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Μηχανή | Cummins |
|---|---|
| Εναλλακτικός | Κίνα Stamford |
| Ελεγκτής | Smartgen 6110 |
| Φάση | φάση 3 |
| Εγγύηση | 12 μήνες/ 1 έτος |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 50KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Stamford |
| Μάρκα κινητήρα | FAWDE |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE, ISO |
| Εγγύηση | 1 έτος ή 1000 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση πτυχών |
| Χρόνος παράδοσης | 20 εργάσιμες ημέρες |
| Κατηγορία ισχύος | 156KVA /125KW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 170KVA /138KW |
| Μηχανή | DONGFENG CUMMINS 6BTAA5.9-G12 |
| Εναλλακτικός | Αρχικό Stamford / Mecc / Κινέζικος εναλλάκτης |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Κατηγορία ισχύος | 160kW |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 176kw |
| Μηχανή | Ιταλική μάρκα FPT C9 |
| Εναλλακτικός | STAMFORD / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Τύπος | Σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Μηχανή | FPT |
| Εναλλακτικός | Τύπος STAMFORD |
| Πίνακας ελέγχου | Smartgen 6110 |
| Δύναμη εξόδου | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τετάρτη | 230/400V |
| Μηχανή | FAWDE |
| Εναλλακτικός | Stamford |