| Κατηγορία ισχύος | 48kW / 60kVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη | 53 KVA/ 66 KVA |
| Μηχανή | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Εναλλάκτης | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Πρωταρχική ισχύς γεννήτρου | 500KW 625KVA |
|---|---|
| Εφεδρική δύναμη γεννητριών | 550KW 688KVA |
| Μηχανή γεννήτριας 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Εναλλακτικός γεννήτης 500 kW | STAMFORD / MECC |
| Ελέγχος γεννήτριας 500KW | Τύπος Stamford, χωρίς βούρτσα, 100% χαλκό |
| Πεδίο ισχύος | 40-413KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Μηχανή | FPT/Προέλευση Ιταλία |
| Ελεγκτής | Smartgen/ DeepSea/ Comap |
| ονομαστική ισχύς | 40kW / 50kVA |
|---|---|
| Ανώτατη δύναμη | 44kW / 55kVA |
| Μοντέλο κινητήρα | 4DX21-45D |
| Εμπορικό σήμα εναλλακτών | Stamford / UCI224G |
| Επίπεδο θορύβου | 70 dB σε 7 μέτρα |
| Δύναμη (Δύναμη λειτουργίας) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τρέχων | 10Α |
| Τετάρτη | 220/230/240V |
| Μηχανή | 186FAE |
| Κατηγορία ισχύος | 500KW/625KVA |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 550 kW/688kva |
| Μηχανή | Αρχική USA Cummins |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / Λέορι Σόμερ |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |
| Δύναμη εξόδου | 80kW |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 80kw 100kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Δύναμη εξόδου | 200kw 250kva |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τετάρτη | 220V - 690V προαιρετικά |
| Μηχανή | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, κινεζική μάρκα για προαιρετικά |
| Εναλλακτικός | Στάμφορντ, Μέκαλτε, Λιρόι Σόμερ, Μαραθώνιο, Γουάτεκ για προαιρετικά |
| Κατηγορία ισχύος | 100kva/80kw |
|---|---|
| Δύναμη αναμονής | 110kVA/88kW |
| Μηχανή | Lovol / 1006TAG2A |
| Εναλλακτικός | Αρχική Στάμφορντ / MECC ALTE |
| Πίνακας ελέγχου | Deepsea / Smartgen |